مسیح علینژاد، نمایش‌دهنده‌ی دروغ‌های پوپولیسمی

مسیح علینژاد جز سیاهی و هیجان کاذب چیزی برای فروش به مخاطبانش ندارد.
اکیدا این خانوم را رصد نکنید، این جانور خیلی خوب بلده سیاهی مطلق را با حقایق میدانی جابجا کند و با پنهان سازی واقعیتها، دروغی پوپولیستی را نمایش دهد!
او در شرایط عادی بابت بیماری حاد روانی بایستی بستری شود!

امید دانا
سرچشمه
توییتر رسمی امید دانا

۴ دیدگاه

  1. بانوی نجیب ایرانی در هر کجای جهان که باشد با شخصیت و عیار خالص ایرونی ظاهر می شود، نه با تاپ و شورت غربی………………………………….

  2. بانوی نجیب ایرانی در هر نقطه از جهان که باشد ذات خود را که آمیخته ای از نجابت و عفیف بودن است را به رخ می کشد، کاش شما هم اندکی این امر رارعایت می کردید، در برنامه ای که مشاهده کردیم بانوی سرزمین قناری ، با لباس پوشیده پشت شما را مشاهده کردیم که آنان با این که غربی هستند و لی در محافل اجتماعی هنجار شکن نیستن و در کنار خانوتده خویش تا حد ممکن شکل و شمیل طبیعی دارند، بر عکس شما که در همه ی ویدئوهای ارسالی با تاپ و شورت حاضرید ؛ آقای دانا راجع به زن ایران باستان نظرشان این است که زن لخت کتیبه های قدیم نشان گر این است که آنها آرتیست بودند ، شما هم مگه آرتیست هستید؟؟؟؟

  3. برعکس نظر آقای علی فرازپی ، امید دانا فوق العاده با ادب ،مهربان ، بزرگ شده سر سفره پدر و مادر، با اصالت ایرانی ، پسر خوشگل ایرونی کت شلواری ،دشمن دشمنان ایران زمین، شیر مادر حلالت بچه شیر رسانه………

  4. فقط می دانم امید دانا فوقالعاده مزخرف بی تربیت دهن لق بدون چارچوب بی خانواده وبی اصل و نصب است

دیدگاه شما

* نوشتن نام و ایمیل اختیاری است. اگر پاسخی برای دیدگاه شما نوشته شود، با ایمیل آگاه می‌شوید. نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

همچنین ببینید ...

دکمه بازگشت به بالا