آگاه‌سازی پخش زنده، زمان پخش زنده‌ی برنامه‌های امید دانا به شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌کنیم.       ثبت شماره

برنامه زنده رودست یک‌شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۹

در این برنامه زنده رودست، امید دانا درباره‌ی ۱۳ موضوع سخن می‌گوید. به‌محض آغاز برنامه، پخش زنده از سایت هوادار امید شدنی می‌شود و هواداران/دشمنان گرامی می‌توانند بدون نیاز به نام‌نویسی در توییچ، برنامه را تماشا کنند. دو برنامه از برنامه‌های امروز، از آنِ فائزه هاشمی خواهد بود. پخش زنده تا دو ساعت دیگر آغاز می‌شود.

دوستان شاید برنامه‌ی امروز اجرا نشه شایدم بشه. درگیر مسئله‌ی همون تروریست هستیم و منتظر یک سری اقدامات پلیسی که برنامه‌ی ویژه برای معرفی افرادی که می‌خوان اقدام تروریستی علیه ما کنند را اکنون اجرا کنیم یا نه. منتظر تماس مهمی هستم ولی خودم در استودیو الان آماده نشستم.

امید دانا، ساعت ۱۷:۵۴

پخش زنده آغاز شد!

موضوعات:

 • بازداشتگاه منوتو: نظام برای جلوگیری از تظاهرات‌های خیابانی در واکسیناسیون تعلل می‌کند. | خدایا بسه دیگه 😂😐
 • نخبه‌های خارج؟ چرا این نخبه‌ها در خارج هستند؟ چرا به ایران سفر می‌کنند؟ – پرواز ۷۵۲ اوکراین
 • بستن شبکه‌های اجتماعی ترامپ و بازداشت گسترده‌ی حامیانش – یادت میاد در مورد ایران چی می‌گفتن؟
 • فائزه هاشمی: ای کاش ترامپ رای می‌آورد تا روی ایران فشار بیاورد. تحلیل امید دانا را می‌بینید.
 • علی کامرانفر، عامل ترور امید دانا در جزایر قناری (این برنامه برای حفظ امنیت جانی‌ام منتشر می‌شود.)
 • جیک سالیوان (Jake Sullivan): با مذاکره، ایران را محدود می‌کنیم.
  ابراهیم رئیسی: تن به مذاکره و محدودسازی ایران نمی‌دهیم.
 • خیانت دونالدِ شیردل به جریانات ضد گلوبالیستی – ریاست‌جمهوری ترامپ، درس عبرتی بزرگ
 • نگرانی کارنشناس‌های شبکه‌های فارسی‌زبان از به خطر افتادن هیمنه و دموکراسی آمریکا
 • توهین‌های فرزند محمود امجد در اینستاگرام – با روحیات مخالفین خامنه‌ای آشنا شوید!
 • ماجرای غنی‌سازی ۲۰ درصد و کلیپ جنجالی خامنه‌ای در شبکه‌های اجتماعی
 • دیگه نمیشه هضم کرد… بی‌بی‌سی به سیم آخر زد: هویت ملی نداشته باشیم.
 • اریک استاکلبَک، مجری و نویسنده‌ی مشهور آمریکایی: رزمایش پهپادی ارتش ایران به‌شدت هراسناک است.
 • باورنکردنی: حمله‌ی فائزه هاشمی به سردار قاسم سلیمانی.
نابسامانی تـویـیـچ

با توجه به قوانین توییچ، برنامه‌های زنده پس از یک بازه‌ی زمانی (= تقریبا یک‌ماه) زدوده می‌شوند. از این رو، این برنامه‌ی زنده از سایت توییچ زدوده شده و تماشای آنلاین آن شدنی نیست. از همه‌ی هواداران و دشمنان گرامی پوزش می‌خواهیم! می‌توانید از فیلم‌های یوتیوب رودست که دربرگیرنده‌ی بخشی از برنامه‌های زنده هستند، دیدن فرمایید.
برنامه‌های رودست

سرچشمه
تلگرام رسمی امید دانا

۲ دیدگاه

 1. حرف هایی که زدم از تو که فرزند وطن و چه چه، پس میگیرم. چرا که در اولین برنامه تو، دیدم که به اهل بیت و امامان ما که ۱۴ نور هستن به واقع و تو بصیرت شناخت نداری که ساخت برنامه ات توهین بود با ایشان. چرا چرا توهین و از نظر قانون خدا اگر توبه نکنی مرتد و کشتن تو جایز، هورا هایت بر رهبر خامنه ای ببر جهنم به هورا تو نیازی نیست. همین کلام من که تند شد اهل بیت ما میگویند نکن تندی و با دشمنانشان حتی ب مروت و مهربانی رفتار میکردن تو از مولا حسین و امام علی چه میدانی اول بر و مطالعه کن بعد حرف چرند بگو، از تعصب دینم نمیگویم از بزرگی این ۱۴ نور میگویم. تعصب من شیعه نه مثل هندو بت پرست نه مسیحی تحریف شده. من مرید افراد زیهستم که از غیب پس پرده جهان به اذن خدا آگاه هستن و معصوم از گناه و اشتباه و مشتاق به خوبی و آرام کل بشریت در نور و خوبی برو مهدویت مطالعه کن از منابع دریت وانیانها درست، تو از رهبر خامنه ای چرا خوشت می آید؟ ایشان به یک میکرون جبروت رفتار مولا علی نمیرسن در عبادت و اخلاق و شجاعت و.. مولایمان علی علیه السلام میفرمودند اگر خلخالی از زن غیر مسلمان به زور کنده شود مردن از غصه چیزه کمی است بعد شما… چنین برا اهل بیت توهین میسازید شرمتان باد باید بگریم تا ب عرش اعلا صدایم برسد اهل بیت احتیاج به مریدی کسی ندارن این بر که به این ۱۴ نور احتیاج داره، باید عالم خلقت بپذیرد که نردبان اهل بیت خواه ناخواه برا رشد کل امت واحد بسوی پاکی و لقاء الله خواهد بود… دیگر ایان میدهم ولی مطالعه کن خودت و عینک بد بینی و تعصب کنار بزن.

 2. درود و سلام و صلوات بر اهل بیت بویژه مهدی منجی بشریت مقتدا و مولایم. درود بر همه سرداران وطن و رضوان خدا بر سردار قهرمان حاج قاسم و تمام شهدا از صدر اسلام تا قیامت، و درود بر شماها که در مسیر خیر و پاکی حرکت میکنید ای زرتشتی فرزند خوب ایران دعا میکنم شیعه شوی که از هزاران شیعه شناسنامه ای شیعه و محب تری ب آل طه، اجرت با بی بی زهرا منتظران ظهوریم، برادر تا دیر نشده بگو یا علی و شیعه شو وقت تنگ، لعن و نفرین خدا بر دشمنان ایران و بشریت که در راه کفر قدم بر میدارن، از شما خواهشی دارم که کمپینی بر نه به واکسن کشنده یهود و نه ب بردگی کفر جهان، داشته باشید. نمیدانم از راکفلر و بیل گیتس، فاسدان زمانه و نسل کش شیعه و بشریت تا چقدر مطلع هستید ای کاش توی این وادی قلم بزنید. یا علی التماس دعا واقعا فرزند وطنی محکم تر قدم بردار و به سمت کشتی حسین و سوار این کشتی شو برا مقصد بهشت ۲ جهان حیف است طایری چو تو در خاکدان غم بماند یعنی مدد بگیر از مولا حسین که شیعه شوی چقدر گوارا خواهد بود معطل نکن هم وطن شهادتبن بگو 🌺🌻🌻

دیدگاه شما

* نوشتن نام و ایمیل اختیاری است. اگر پاسخی برای دیدگاه شما نوشته شود، با ایمیل آگاه می‌شوید. نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

همچنین ببینید ...

دکمه بازگشت به بالا