سعید محمد، سوژه‌ی نخست انتخابات ۱۴۰۰ / به شعبده‌ی انتخابات خوش آمدید!

سعید محمد و مصاحبه‌ی سردار جوانی | انتخابات ۱۴۰۰

امید دانا در توییتر و تلگرام رسمی‌اش درباره‌ی سعید محمد و مصاحبه‌ی سردار جوانی با یکی از خبرگزاری‌های به‌نام نوشت:

خب، وارد بازی پیچیده‌ی انتخابات ۱۴۰۰ شدیم. مهم نیست سعید محمد از قرارگاه، استعفا داده یا عزل شده؛ مهم اینکه سردار جوانی با یک حرکت شطرنج باعث شد از دکتر محمد که تا دیروز برای توده‌ی خاکستری، فردی نانشناخته بود، اکنون تبدیل به سوژه‌ی یک خبرگزاری‌های اصلی شود.
به شعبده‌ی انتخابات خوش‌آمدید!

در این مورد برنامه خواهم ساخت، ولی سپاه به‌درستی برآورد کرده. اگر میزان مشارکت، ۵۰ درصد به بالا باشد، شکست کاندید سپاهی بالاست. و در صورت مشارکت بالای ۶۰ درصد، شکست قطعی‌ست. بنابراین نمی‌خواهد هزینه‌ی شکست را متحمل شود.

همچنین در این شعبده‌ی انتخاباتی در حوزه‌ی تبلیغات، بایستی بگویم سردار محمد، یک شبه ره صد ساله را پیمودند. و اکنون تیتر یک خبرگزاری‌ها هستند. در عصر دیجیتال برای اینکه سوژه‌ی یک شوید، بایستی کلی هزینه و انرژی بگذارید؛ ولی اکنون ایشان با ترفند سردار جوانی تبدیل به چهره‌ی یک انتخابات ۱۴۰۰ شدند.

متاسفانه بستر غربی انتخابات، بستری مبتذل است؛ ولی فعلا چه می‌شود کرد. اگر وارد این بازی شدیم، بایستی قواعدش را رعایت کنیم و خدا را سپاس دکتر محمد به یاری عوامل پشتیبان، به‌خوبی این قواعد را رعایت کردند و شانس ایشان برای پیروزی در انتخابات، از امروز افزایش چشمگیری یافت.

سرچشمه
توییتر رسمی امید داناتلگرام رسمی امید دانا

یک دیدگاه

دیدگاه شما

* نوشتن نام و ایمیل اختیاری است. اگر پاسخی برای دیدگاه شما نوشته شود، با ایمیل آگاه می‌شوید. نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

همچنین ببینید ...

دکمه بازگشت به بالا