حرف آخر و تمام: در میان همه‌ی نامزدها، سعید محمد بیشترین شانس پیروزی در انتخابات را دارد

بیشترین شانس پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰

در میان همه‌ی نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰، سعید محمد بیشترین شانس پیروزی را دارد و شایسته‌ترین نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری پیشروست. امید دانا، حرف آخر را در توییتی گفت.

حرف آخر
بین رئیسی، قالیباف و سعید محمد و دیگر نمایندگان، دکتر محمد از بابت شرایط مملکت و نیازهای مملکت از همه اصلح‌تر و شانس بیشتری برای پیروزی در انتخابات دارد.
ایشان تایید صلاحیت می‌شوند برای هیچکس هم کنار نخواهند رفت.
هر تحلیل دیگری جوسازی‌ست و فاقد ارزش تحلیلی. تمام

امید دانا
سرچشمه
توییتر رسمی امید دانا

۶ دیدگاه

  1. سلام و ادب؛ چرا برگرده اعدام می کنند ؟ خائنین به وطن باید اعدام بشن ؛ بچه ژن مثبت های گردن کلفت مفتخور ؛ امثال تاجزاده ها؛باید اعدام بشن؛ برید ببینید فاطمه تاجزاده چه بخور بخوری از سر صدقه سفره ی اصلاحات پهن کرده که تا روز قیامت هم پهن؛ بدبخت های اصلاح طلب شما که کد انفجار جنسیتی رو در مناظره هابه آقای همتی تلقین می کردین ؛ و می گفتین ؛ آق ناصر اتک کن در رو ؛ما بانوان فریخته ایران زمین هم به همه اصحاب رسانه های شما ,بزرگانتان پیام دادیم که دست از نفاق بردارید و کشف حجاب را از خانواده خود شروع کنید ؛ ما سیل زنان بی حجاب پشت سر شما؛ همتی رو رئیس جمهور می کنیم؛ و نیازی هم به ادا و اصول در آوردن نیست؛ولی افسوس شما پیر کفتارهای اصلاحاتی، برای ماندن در زر و قدرت، همه جوره دوره دیده در کلاس درس پدر بزرگ شیطان هستید ؛ و این ناسیر مونی تا روز قیامت کبری ادامه دارد؛ اصلاحاتی های نگران و پریشان !!!!!!!!سفره قریب به هشتاد میلیون ایرانی خیلی چرب و شیرینه!!!!!!

  2. سلام بزرگواران خدا قوت یاشاسین ایران برنامتون عالیه ان شا ءالله هر چه زودتر به وطن برگردید فرزند با غیرت ایران زمین

دیدگاه شما

* نوشتن نام و ایمیل اختیاری است. اگر پاسخی برای دیدگاه شما نوشته شود، با ایمیل آگاه می‌شوید. نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

همچنین ببینید ...

دکمه بازگشت به بالا