سخن امید دانا با براندازان ورشکسته و ایران‌ستیزان

امید دانا و براندازان نظام جمهوری اسلامی ایران

از زمانی که امید دانا مخالفت خود را با باورها، اندیشه‌ها و دیدگاه‌های ایران‌ستیزان و براندازان نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد، همواره مزاحمت‌هایی از سوی ترویست‌ها و براندازان ورشکسته برای او ایجاد می‌شود. چندی پیش، سردار رسانه در چند رشته توییت دادگاهی شدن چند تن از این عزیزان را اعلام کرد و خطاب به ایشان نوشت.

پیام امید دانا را در ادامه می‌خوانید:

«این (تصویر زیر) شکایتی است که ماه پیش علیه شخصی که اطلاعات من رو برای تروریست‌ها جمع‌آوری کرده بود، تسلیم دادگاه کردیم. که دیروز متوجه شدیم پلیس لاس پالماس به این فرد زنگ زده و هشدار داده است. ولی امروز به همراه وکیلم که بسیار مجرب است، شکایت جدیدی را آماده کردیم که تا سه روز دیگر در مورد مزاحمت‌های اینترنتی به‌ویژه مزاحمت‌های تلفنی این فرد، به دادگاه خواهیم فرستاد.»

شکایت امید شریفی دانا به دادگاه از براندازی که اطلاعات امید دانا را برای تروریست‌ها گردآوری کرده بود (ماه گذشته، 2 ژوئن 2021)
تصویر شکایت امید شریفی دانا به دادگاه (ماه گذشته، ۲ ژوئن ۲۰۲۱)

امید دانا در ادامه نوشت:

خوشبختانه این‌بار یک سوتی بدی داده که صداش در یک نهاد دولتی که خودش رو جای ما جا زده بوده، ضبط شده و به یاری خدا بدجوری پاش گیره.

همچنین آگاه هستیم یکی از افرادی که خانواده‌اش به جرم تروریستی در دهه‌ی ۶۰ به‌دست قانون سپرده شده بودند، قرار است روز شنبه، ۲۴ جولای وارد جزیره‌ی ما شود. و با کمک علی کامرانفر برای ترور اینجانب اقداماتی را انجام دهند.

خوشبختانه آگاه هستیم و مستندات را به سازمان‌های امنیتی گزارش کردیم و همچنین در حوزه‌ی قضایی پیگیر قضیه هستیم.
فقط خطابم به تروریست‌ها و براندازان ورشکسته این است: چرا فکر کردید من با دو تا تهدید و تشر شما حقیران جا میزنم؟

اگر قرار بود میدان را خالی کنم، زودتر از این حرف‌ها کنار می‌رفتیم!

اگر قرار بود میدان را خالی کنم، زودتر از این حرف‌ها کنار می‌رفتیم. نه الان که کارمان گل کرده و فعالیت‌هایمان مورد توجه بخش قابل توجهی از جامعه‌ست.

من سرجام محکم ایستادم و حرف آخرم به این تروریست‌ها این است. هر کاری بلد هستید و در توان دارید انجام دهید. و منم هر کاری لازم باشد خواهم کرد. زمان نشان می‌دهد چه کسی موفق خواهد بود!

پی‌نوشت: البته نیازی نیست برای پیروزی، کسی را به زمان حواله دهم. زیرا همین ایران‌ستیزان شش سال پیش می‌گفتند کار امید را تمام می‌کنیم. و امروز زمان نشان می‌دهد آیا کار ما از هر نظر تمام شده یا دارد آغاز می‌شود. 😎

از امید دانا و براندازان ببینید

دیدگاه شما

* نوشتن نام و ایمیل اختیاری است. اگر پاسخی برای دیدگاه شما نوشته شود، با ایمیل آگاه می‌شوید. نشانی ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

دکمه بازگشت به بالا